Loodusharidus

Soomaa rahvuspargis pakuvad tubaseid ja õuesõppe programme Keskkonnaamet, Riigimetsa Majandamise Keskus (RMK) ja Tipu Looduskool MTÜ.

Keskkonnaameti õppeprogrammidega on võimalik maakonniti tutvuda keskkonnahariduse portaalis. Keskkonnaameti õppeprogrammidel osalemine on tasuta, kuid transport toimumiskohta on tellija kulul. Programme viiakse läbi RMK Soomaa rahvuspargi külastuskeskuses ja õpperadadel. Täpsem teave õppeprogammidel osalemise kohta on leitav Keskkonnaameti kodulehelt.
Õppeprogrammide tellimine: Viljandimaa keskkonnahariduse keskkonnateadlikkuse spetsialist, maigi.sainas@keskkonnaamet.ee, tel: + 372 5905 9944

RMK õppeprogrammidega on võimalik tutvuda RMK kodulehel. RMK õppeprogrammides osalemine on tasuline. Programme viiakse läbi Soomaa rahvuspargi külastuskeskuses ja õpperadadel. 
Õppeprogrammile registreerumiseks on vajalik täita tellimisvorm, mis avaneb iga õppeprogrammi juures eraldi. 
Lisainfo: info.soomaa@rmk.ee; tel: +372 526 1247

Tipu Looduskooli programmidega saab tutvuda nende kodulehel ja keskkonnahariduse portaalis.  Programme viiakse läbi Tipu Looduskooli õuealal, Pauna kultuuriloolisel matkarajal ning mujal Soomaa rahvuspargis. Samuti on võimalik tellida osa programme tellija poolt väljapakutud paikadesse.
Õppeprogrammile registreerumiseks võta ühendust info@tipulooduskool.ee
või telefonil: +372 5353 6961  

Tiigi elustiku uurimine Tipu Looduskoolis_D.Hoder

Tipu looduskooli õuesõppeprogramm "Krooksu avastused tiigis". Foto: Dagmar Hoder